'
Neticami

Viņa facebook apstiprināja draudzību ar nezināmu vīrieti, pēc pāris dienām notika traģēdija!

Mūsdienās, ja Tu neesi nekādos sociālajos tīklos, cilvēki pat apver iespēju, ka Tu neesi īsts, vai, ka tas nav tas īstais vārds, vai arī Tu kaut ko slēp. Šobrīd ir tik daudz sociālo vietņu, ka jebkuram cilvēkam ir no kā izvēlēties.

Taču interneta dzīles sevī ietver arī lielas briesmas, īpaši, ja Tu atzīmē savu vai savu bērnu atrašanās vietu, attēlus ar saviem bērniem. Tu nekad nezini, kas atrodas otrā pusē ekrānam! ‘’Viral Hatch’’ pavisam nesen dalījās ar ierakstu, kas, cerams, daudziem vecākiem liks apdomāties par viņu aktivitātēm Facebook un citos sociālajos tīklos.

tragedija

Šo ierakstu veikusi kāda bijusī valsts iestādes amatpersona: ‘’ Kāds nepazīstams vīrietis pievieno Jūs savam draugu lokam.

Jūs viņu nepazīstat, bet tā kā viņš jums liekas simpātisks, Jūs šo draudzības uzaicinājumu apstiprināt. Tālāk notiek sekojošais, Jūsu ģimenē ir liels notikums, Jūsu bērns uzsācis skolas gaitas. Neko ļaunu nedomājot, Jūs uzņemat foto ar savu meitu pirmajā skolas dienā, un, protams, gribat ar to padalīties ar saviem draugiem Facebook.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kas notika tālāk