'
Interesanti

Valsts prezidents Levits ir nācis klajā ar būtisku paziņojumu

Pašreizējā situācija ir pietiekami nopietna, tāpēc ļoti svarīgu paziņojumu sniedza Latvijas prezidents Egils Levits. Prezidents Egils Levits žurnālistiem sacīja, ka Covid-19 jaunās koronavīrusa slimības kontrole ir atkarīga no mūsu atbildīgās un gudrās rīcības.

Latvijas pirmā valsts amatpersona tikās ar premjerministru Krišjāni Kariņu(JV), veselības ministri Ilzi Viņķeli(AP) un Slimību riska analīzes un profilakses centra direktoru  Juriju Perevoščikovu – viņi apsprieda Covid-19 ierobežojumus.

Levitēns

Prezidents sacīja: “Stāvoklis ir nopietns, bet tas tiek kontrolēts. Mūsu sabiedrība rīkojas ļoti atbildīgi. Es gribu uzsvērt, ka Covid-19 izplatīšanas ierobežošana ir atkarīga no mūsu visu rīcības un no tā, vai mēs nopietni pakļaujamies valdībai Vadlīnijām. “

Prezidents uzsvēra, ka valdības pieņemtie lēmumi ir pareizi un nepieciešami, jo tie atbilst mūsdienu situācijai. Valdība apsvēra arī citu valstu pasākumus un pieredzi “, mēs kaut kā esam priekšā citām valstīm, novērtējot un veicot šos pasākumus”. Tomēr laiks ķerties klāt būtiskākajām ziņām (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)