Interesanti, Neticami

Vai Zināji, Ka Laistot Savus Istabas Augus Ar Šo, Tie Ziedēs Daudz Ilgāk Un Biežāk?

Tāpat augus vari laistīt ar šādu šķīdumu: uzlej ūdeni uz granātābola vai citrusaugu miziņām un ļauj tam nostāvēties 24 stundas.

Apsmidzinot augu ar aspirīna šķīdumu, tu uzlabosi auga imunitāti. Lai to pagatavotu, nepieciešams litrā ūdens izšķīdināt vienu aspirīna tableti.

6

Visiem istabas augiem draudzīga ir arī alvejas sula. Atšķaidi vienu tējkaroti alvejas sulu ar 1,5 litriem ūdens, un šķīdums gatavs!

Skaistus un veselus jūsu augus padarīs sēņu uzlējums. Sasmalciniet ēdamās sēnaes un iemērciet tās ūdenī, proporcijā 1:1. Pēc 24 stundām nolejiet radušos šķīdumu, bet sēnes prom nemetiet! Vēlreiz aplejiet tās ar ūdeni. Pēc 24h jūsu šķīdums būs gatavs!

Ja esat fikusu īpašnieks, varat reizi mēnesī tos aplaistīt ar saldinātu ūdeni. Lai to pagatavotu, nepieciešams litrā ūdens izšķīdināt 1 tējkaroti cukura. Lai fikusa lapas būtu skaistas un spīdīgas, varat notīrīt tās ar pienu.

Pārstādot augu, talkā vari ņemt ar kāliju, fosforu un magniju bagātās banāna mizas. Tas nav sarežģīti, pirms augsnes iebēršanas, virs drenāžas slāņa uzlieciet samaltas vai smalki sagrieztas banānu mizas, tad ieberiet augsni un iestādiet augu.

Vijolītes 2 reizes mēnesī vari laistīt ar šķīdumu, kas pagatavots no 1 vitamīna B12 ampulas un 1 litra nostādināta ūdens.

Jūsu augi būs jums pateicīgi! Turklāt, jums vairs nebūs jālaiž postā citrusaugļu mizas – to šķīdums ir bagāts ar vitamīniem, kas jūsu augiem liks ziedēt vienā ziedēšanā! Citrusaugļu šķīduma iedarbību pastiprinās augu apsmidzināšana ar aspirīnu. Svarīgākais ir tas, ka šīs metodes var izmantot visu gadu!