Interesanti

Tikai pēc 2 nedēļām policija atrada pamestu mašīnu nekurienes vidū! Atverot durvis viņi negribēja ticēt savām acīm

Liela daļa braucēju jau zina, ma vislabāk ir saīsināt ceļu, jo tā taču var nokļūt kaut kur ātrāk, ne tā? Izrādās, ka ne vienmēr tas trādā un ne vienmēr tas sanāks! Par to visu arī šis stāsts! Viss sākās ar ģimenes braucienu, kur Sisils un viņa sieva Diāna devās tālākā braucienā, taču drīz vien notika negaidītais.

Laiks sākt stāstu no paša sākuma! Viņi devās uz Kaliforniju, lai vienkārši apciemotu savu dēlu. Pa ceļam, lai nedaudz atpūstos, viņi izdomāja iebraukt kazinot un pēc tam vīrs izdomāja, ka varētu saīsināt ceļa posmu, braucot cauri sausajam tuksnesim!

Mašīna

Tomēr gadījās, kāda negaidīta ķibele un viņi vienkārši iestrēga! Viņš brauca pa salīdzinoši šausu ceļu vairākus kilometrus, kad vajadzēja nogriezties, viņi sevi iedzina tur, kur to nevēlējās! Mašīnai nobraucot no šaurā ceļa, viņi iebrauca pamatīgāgrāvī un iestrēga!

sisils

Un tieši tad sākās trakākais dzīves posms viņu dzīvē! Viņi bija nonākuši pilnīgā nekurienē, ar nekādu iespēju izsaukt palīdzību pa teleonu! Viņiem mašīnas bagāžniekā bija pieejami vien pāris apelsīni, tas bija vienīgais ēdiens, kas viņiem bija! Un tieši tad sākās pats trakākais!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumuloading...