Interesanti

Tik tikko pie Siguldas šosejas vairākus autovadītājus pārsteidizs kāds milzīgi lidojošs objekts – Cilvēki nesaprašanā

Tik tikko uz Siguldas šosejas, blakus pie Berģiem bija izveidojies pamatīgs sastrēgums! Izrādās, ka virs konkrētās šosejas  pavisam nelielā augstumā bija kāds nezināms izcelsmes objekts, kurš lidoja.

Vairāi cilvēki izteikušies, ka tas viss esot tikai joks, taču vairāk aculiecinieki teikuši, ka nezināmais objekts, lēnām virzījies uz priekšu un pēkšni kaut kas notika.
Jānis stāsta : “Sēdēju mašīnā un nesapratu, kas notiek, tad paskatījos augstāk un ieraudzīju, kādu lidojošu objektu, sapratu, ka kaut kas nav kārtībā un paberzēju acis vēlreiz.”

NL

Igors izteicies pavisam vienkārši : “Liekas, ka tas bija kāds Amerikas Savienoto Valstu kuģis, nejau tāds, kādu ikdienā redzētu, bet kāds slepenais kuģis, kuru izdevās ieraudzīt arīmums, tā īsti arīnesapratu vai ta tiešām bija, taču viņš cik ātri parādījās, tikpat ātri arī pazuda, ātri aizšaujoties uz priekšu!”

Līga stāsta : “Tas bija trakums, es nokavēju darbu, jo kāds palidinājās ar lielu dronu, vai nav kauns tā darīt, kur cilvēkiem prāts ar dronu lidināties virs šosejas, pievēršot visu uzmanību? Bērni, sāciet taču domāt!”

dronsss

Jānis : “Es sapratu, ka mans darba boss nesapratīs, sakot kāpēc es nokavēju darbu – Va kāds tam vispār ticētu pat ja teiktu? Diez vai!”

APRIL! APRIL! Tu esi ticis izjokots, šī ziņa NAV ĪSTA – Šī ziņa ir joku ziņa, kas paredzēta Pirmajam aprīlim!