'
Interesanti

TESTS. Izvēlies kārti un uzzini, kas tevi gaida turpmākajās 14 dienās!

Screenshot_316

Mūsu dzīve ir apbrīnojama lieta. Tajā ir vieta visam, gan reālai uztverei, gan maģijai un brīnumiem. Jūs pat varat paredzēt savu nākotni, tikai uzmanīgi ieklausieties zīmēs, kas mums sūta Visums.

Var izmantot arī palīglīdzekļus, piemēram, Taro kārtis. Piedāvājam uzzināt, ko liktenis ir sagatavojis nākamajām 14 dienām.

Pacentieties atslābināties, aizveriet acis un attīriet prātu. Pēc tam atveriet acis un izvēlieties vienu no kārtīm.

Atcerieties, ka kāršu pareģojums nav nekāds verdikts. Tas ir tikai brīdinājums, kā attīstīsies notikumi, ja neko nedarīsiet. Katram no mums vienmēr ir iespēja mainīt savu likteni. Tagad ķersimies pie mīklas. Lūdzu, izvēlieties kārti!

1. kārts

Paskatieties uz tuvāko apkārtni – kāds cenšas jums kaitēt. Tas var būt cilvēks, kurš pēdējā laikā ļaunprātīgi izmanto jūsu palīdzību vai tas, kurš jums bieži dzied slavas dziesmas. Nezaudējiet modrību! Jūs varēsiet atklāt visas intrigas. Saglabājiet mieru. Ja kāds par jums runā ko sliktu, neklausieties. Jūs esat uz pareizā ceļa. Turpiniet darīt to, ko darījāt, un pēc 14 dienām saņemsiet savu balvu.

2. kārts

Jūs būsiet ļoti veiksmīgs tuvākajā laikā. Bet tas nav iemesls atslābināties, jo tad veiksme var aizbēgt. Esiet uzmanīgs: liktenis sniegs iespēju gūt panākumus. Neprovocējiet to! Tuvākās 14 dienas būs piemērotas iecerētā realizācijai. Esiet apņēmīgs un rīkojieties!

3. kārts

Šī kārts liecina, ka jūsu dzīvē viss sāk mainīties. Šajā laikā nav nekādu problēmu, ja arī kāds sarežģījums gadīsies, tas būs nenozīmīgs. Tuvākās 14 dienas būs labvēlīgas kontaktu veidošanai. Jūs esat pilns spēka un enerģijas, lai virzītos uz priekšu. Lai veicas! Galvenais – ticiet sev un saviem spēkiem, un tad nekādi ļaundari jums nav bīstami!

Avots: “Brainum”

LASIET ARĪ ŠOS TESTUS!