'
Interesanti, Neticami, Šokējoši

Šodien paziņota informācija par īsto Jutas Strīķes nāves iemeslu

18. martā 49 gadu vecumā mūžībā aizgāja Juta Strīķe. Nāves iemesls kā izrādās, bijiusi smaga un ļoti nopietna slimība. Pateizējās runas un izteikumi liecina,  ka tā bijusi onkoloģiskā slimība pēdejā stadijā. Juta Strīķe dzimusi 1970. gada 18. jūlijā Maskavā. 1993. gadā absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, iegūstot bakalaura grādu tiesību zinātnēs.

Viņa strādājusi Iekšlietu ministrijā un Drošības policijā. KNAB (Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs) ieguva lielāku atpazīstamību.

strīķē

No 2004. līdz 2014. gadam viņa bija KNAB priekšnieka vietniece. 2017. gadā viņa tika ievēlēts Rīgas domē no Jaunās konservatīvās partijas. 2018. gadā Strīķe tika ievēlēts 13. Saeimā. Juta bija precējusies ar Maiguru Strīķi, bet viņas vecāki ir Jurijs Potapovs un Taiga Zvirbule. Mēdz teikt, ka nāves iemesls ir onkoloģiska slimība, kas bija pēdējās stadijās un negaidīti strauji attīstījās.

Jānis Bordāns: «Juta ir aizgājusi, un tas ir lielākais notikums.» «Es nevēlēšos komentēt to, kas notika. Tas notika šodien (18. marts). Un šodien tika izziņots. Juta ir aizgājusi, un tas ir lielākais notikums. Skumjākais. Tas arī ir viss. Ļoti profesionāla juriste un politiķe,» sarunā ar »Vakara Ziņām« teic tieslietu ministrs Jānis Bordāns

Avots