'
Interesanti

Slavenā mirušā režisora Kublinska Rīgas dzīvokli pavērušās īstas šausmu lietas

Saskaņā ar ziņojumiem, izcilā Latvijas Nacionālā teātra režisors Mihails Kublinskis (Mihails Kublinskis) svinēs dzimšanas dienu 12. aprīlī un mirs 28. martā 80 gadu vecumā. Atsaucoties uz avotiem teātrī un kaimiņiem, gan “Jauno ziņu”, gan “Privātās dzīves” versijās teikts, ka režisors faktiski pirms kāda laika nomira – policisti uzlauza viņa dzīvokļa durvis.

27. martā noplūda mājas vecās caurules Barona ielā, kur dzīvoja Kubrinskis. Šajā gadījumā strādniekam parasti jādodas uz “pīpi” direktora dzīvoklī. Ne kaimiņi, ne namu pārvaldīšanas nodaļa Kubrinski neuzvarēja, un visa māja tika slēgta.

smig

Kaimiņš sestdien izsauca policiju, un policisti atvēra durvis uz viņas atbildību un ziņoja par “pēdējām ziņām”. Apšaubāmākais tika apstiprināts, iespējams, režisors ir miris pirms dažiem mēnešiem, kas arī viņu padarīja grūti atpazīstamu.

To izdarīja teātra aktieris, kurš sadarbojās ar aktieri. Taču tad tiek atklātas baisākās lietas (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)