'
Interesanti, Noderīgi

Sinoptiķi paziņo par gaidāmajiem laikapstākļiem tuvakajās dienās – Būšot traki!

Vasara ir beigusies un atvasara uz pāris dienām, kā tiks iepriekš solīts nemaz neatnāca, lai gan skaidri un gaiši tika pateikts, ka tāda būšot! Tomēr laika apstākļi izdarīja savu un visu silto laiku aizvietoja ar slapjdraņķi un nepatīkamu aukstumu, tā itkā jau būtu pienācis rudens vidus.

Nedrīkst aizmirst par to, ka lietus jau tagad ir kļuvis par dienas neatņemamu sastāvdaļu, it īpaši Latvijas centralajā daļā, tomēr tagad jau tā sliktie laika apstākļi tikai pasliktināsies un zemā temperatūra kritīsies vēl zemāk, iestājoties kārtīgam rudens laikam.

Vētra

No šīs nedēļas sestdienas visus laikapstākļus Latvijas teritorijā noteiks cikloni, šī iemesla dēļ visas pēdējās septembra dienas, kā arī oktobra sākums būs vairāk nekā lietains, gaidāma arī iespējama vētra un ļoti lielas vēja brāzamas, kuras nebūs nekādas mazās, prognozējuši sinoptiķi.

Šajā nedēļā solās būs vēl tikai viena un skaista diena, tā būšot piektdiena, kurā gaidāmā gaisa tepmeratūra var sasniegt līdz +16 grādus un iespējams, ka šī būs gada pēdējā siltā diena, jo pēc tam gaisa temperatūra asi kritīs uz leju. Kas mūs sagaida nākamo nedēļ un no kā būs jāuzmanās?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā