'
Noderīgi

Sešas horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ BŪS ļoti veiksmīgas biznesā!

8717

Visveiksmīgākās biznesam būs septembra pirmās piecas dienas. Merkurs būs savā īpašumā, Jaunavā, ar harmoniskiem aspektiem pret citām planētām.

Lai gan parasti Merkurs saistās ar tādām īpašībām kā viltīgs, ar talantu piemānīt, apvest ap stūri klientu vai darījumu partneri, Jaunavā viņš ir pilnīgi zaudējis šīs nelāgās īpašības un nepavisam nemīl avantūras.

Merkūrs Jaunavā ir apveltīts ar precīzu aprēķinu, stratēģiju, racionālu biznesa plānu, sīkāku detaļu
apspriešanu.

Visveiksmīgākās biznesā šajās dienās būs praktiskās Zemes zīmes – Vērši, Jaunavas un Mežāži.

Viņu biznesa projekti var izskatīties avantūriski, taču tie būs pamatoti un pārdomāti sīkumos.

1. septembrī Merkura un Plūtona trins gādās par lielām lietām. Tas apveltīs Zemes zīmes ar varenu spēku, ja runa ir par biznesa kontaktiem, braucieniem un dokumentiem.

3. septembrī problēma ar naudu stimulē Jaunavas un citas Zemes zīmes izpaust analītiskās spējas un atrast nestandarta izeju, bet pēc tam nākamās divas dienas, pateicoties šo zīmju intelektuālajām pūlēm, nauda pati kritīs rokās.

5. septembra vakarā Merkurs pāries Svaros. Pēc tam biznesa panākumi būs atkarīgi no prasmes sakārtot kontaktus, atrast pieeju citam cilvēkam, saprast svešu viedokli. Būs svarīgi izprast atšķirīgus faktus.

Merkurs ir mazliet elitārs un iesaka nesarunāties ar kuru katru, bet vadīt biznesu tikai ar jūsu loka cilvēkiem.

Visveiksmīgākie biznesā šādai Merkura ietekmei būs Svari, Dvīņi un Ūdensvīri.

Bet 17.- 24. septembrī būs vesela virkne neharmonisku aspektu, kas apgrūtinās biznesu. Šajās dienās pat veiksmīgām zīmēm vēlams paņemt pauzi darbā vai uzvesties ļoti uzmanīgi un piesardzīgi.

17. septembrī Merkura kvadrāts ar Jupiteru padarīs biznesa plānus pārāk optimistiskus. Būs grūti samērot vēlmes un iespējas. Tāpēc ne viss, kas šodien tiks apspriests vai plānots, pēc tam piepildīsies.

23. septembrī Merkura kvadrāts ar Saturnu radīs lielus šķēršļus.

24. septembrī Merkura opozīcija ar Marsu norāda uz sadursmi ar konkurentiem, arī ar sabiedrotajiem būs grūti atrast kopīgu valodu. Apstākļi prasīs pavisam citu veidu, kā rīkoties, nevis to, kas ienāk prātā.

Un tikai 21. septembrī Merkura kvadrāts ar Plūtonu var radīt labumu biznesā. Darbi norisināsies ļoti intensīvi, no Gaisa zīmēm prasīs lielus spēkus, bet tas dos lielisku rezultātu.

27. septembrī Merkurs ieies Skorpionā, un panākumu stafeti pārņems Ūdens zīmes – Skorpions, Vēzis un Zivis.

Merkurs Skorpionā pieprasa lietišķu pieeju un intuīciju. Biznesa jautājumos būs jārok ļoti dziļi, jo būs svarīgi saprast visas zemūdens straumes un slēptās nianses.

Klienti un partneri kļūs neuzticami, un Ūdens zīmēm būs vajadzīgi visi viņu spēki, lai tos pārliecinātu par savu pozīciju.

Nav iespējams iztikt bez manipulācijām, bet bizness ir tāda dzīves puse, kur vienmēr spēlēt kristālgodīgi un tieši nevar principā.

Mēness vēl vienā Ūdens zīmē – Zivīs – 29. un 30. septembrī atvieglo Skorpionu (un pārējo Ūdens stihijas zīmju) uzdevumu. Šajās dienās var sasniegt biznesa mērķus, vēršoties pie sarunu biedru emocionālās puses un ietekmējot viņu noskaņojumu. Bet Ūdens zīmes to labi prot – lasīt cilvēku iekšējo stāvokli un ietekmēt to!