'
Interesanti

Šausmas! Paziņots, ka Stradiņa slimnīcas evakuācija valstij izmaksās milzīgi lielas summas, stāsta slimnīcas vadītāja!

LNT raidījumā “900 sekundes” pēc ārkārtas situācijas atcelšanas Stradiņa slimnīcā intervēta slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ilze Kreicberga. Viņa norāda, ka nu jau slimnīcā darbi atgriezušies normālās sliedēs, kaut gan šonedēļ slimnīcas darbība kaut kādā mērā tāpat tiek ierobežota, jo ir sakrājušies darbi, kuri tika apturēti 31. jūlijā pēc trauksmes stāvokļa izsludināšanas.

Ārkārtas stāvokļa izsludināšana nozīmēja atliktu dokumentu ievadi un atceltus maksājumus. Tāpat arī daļa pacientu tika evakuēti uz citām slimnīcām vai arī nosūtīti uz mājām, ja veselības stāvoklis to atļāva. Līdz ar to jāapzina šos pacientus un jāizlemj, ko darīt tālāk.

slimnīcas palāta

Kreicberga norāda: “Šodien ir ļoti daudz darbi darāmi, līdz ar to pateikt, ka slimnīca strādās pilnā mērā, es nevaru. Bet ambulatorā daļa strādās, neatliekamā palīdzība strādās, bet plānveida palīdzība tiks ierobežota.”

Tāpat Kreicberga arī izsaka atzinību visiem, kas tika iesaistīti evakuācijas procesā, kā arī pārējiem dienestiem un darbiniekiem, kas darīja visu, lai pēc iespējas ātrāk atrisinātu radušos situāciju.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu