Interesanti, Noderīgi

Pērc vai pasūti drēbes no Ķīnas? Bet vai zinājāt, ka tās Tevi fiziski indē? Baisais noslēpums, ko neatklās neviens!

Mūsdienu apģērbu ražošanā tiek izmantoti aptuveni 8000 dažādi sintētiski materiāli, kurus patērētāji un pircēji uzskata par nekaitīgiem, taču šie sintētiskie materiāli un audumi var pamatīgi ietekmēt cilvēka veselību. Apģērbu industrijas gadā nopelna aptuveni 7000 miljardus dolāru, kas ir milzīgi ienākumi.

Tā kā sintētiskie materiāli ir visur, gandrīz katrs ar tiem ir kaut reizi saskāries. Šo materiālu smaka ir ļoti specifiska, un to var sajust jau ieejot pa durvīm. Kaut gan tā liekas nekaitīga, cilvēkiem, sajūtot šo specifisko, neparasto un mākslīgo smaku, vajadzētu būt uzmanīgiem.

opaaaaaaaaaaaaaaaa

Šī smaka radīta no dažādām ķimikālijām, kas, atšķirībā no Āzijas, Eiropā un Amerikā ir aizliegtas. Tā kā likumi Āzijā nav tik bargi, lielākā daļa Āzijā ražoto drēbju ir sintētiskas.

Šādu materiālu izmantošana var pamatīgi ietekmēt cilvēku veselību un apkārtējo vidi. Valkājot Ķīnā ražotas drēbes ar šo specifisko smaržu, var rasties neizskaidrojami ādas izsitumi, neauglība, plaušu problēmas, apsārtumi, bezmiegs un citas nopietnas veselības problēmas, tostarp vēzis.

Pirms produktu iegādes, pārbaudi to etiķetes un izvairies no nenosakāmas izcelsmes precēm, kuru sastāvā ir ķīmiski ražoti materiāli un apģērbi. Lai izvairītos no veselības problēmām, centies tādas drēbes nevalkāt.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumuloading...