'
Interesanti, Noderīgi

Pēc 2 stundu ilga brauciena bērnu krēsliņā – Mana meita vairs neelpoja! Vēlos, lai par šīm briesmām zina visi!

Satrauktie vecāki Kristija un Kristofers pēc divu stundu ilga brauciena ar meitiņu kas atradās autokrēsliņā, pamanīja ka meitiņa ir pārstājusi elpot. Vecāki uzreiz devās uz tuvāko slimnīcu, ka sir pāris minūšu attālumā, tomēr sajūtas bijušas tādas itkā viņi brauc vairākas stundas. Šajā brīdī māmiņa jau bija pārliecināta, ka meitiņu nespēs izglābt.

Par laim ārstiem izdevās izglābt Kristijas meitiņu Hārperi, kurai bija sākusies lēkme.  Ārsti šokēja vecākus ar ziņu, ka  bērnus nedrīkst atstāt autokrēsliņā ilgāk par vienu stundu, jo tadējādi viņiem sākas skābekļa deficīts. Kurš varēja iedomāties, ka vienkāršs pārbrauciens autokrēsliņā bērnam var radīt tik lielas veselības problēmas.

Bilde

Pati Kristija par notikušo stāsta, ka viņa nespēja noticēt ārstu teiktajam un kāpēc par ko šādu nekur netiek stāstīts un brīdināts? Vienīgais ko zina ikviens vecāks ir tas, ka bērni nedrīkst autokrēsliņā pavadīt nakti, jo tādējādi tiek deformēts mugurkauls, bet tas ka atstāšana autokrēsliņā var radīt skābekļa deficītu abi vecāki dzird pirmo reizi.

Hārpere nav pirmais bērns Kristijai un Kristiferam, viniem ir arī vecākā meitiņa, ar kuru, kad viņa bija maziņa, viņi devušies 4 stundu ilga ceļā un Kornvlolu un viss bijis kārtībā.

Šķir nākamo lapu, jo tas nebūt nebija viss!