'
Interesanti, Noderīgi, Notikumi

Pasaules slavenā Gaišreģe norādījusi, ka no 20. līdz 31. Oktobrim būs milzu pārmaiņu laiks 3 zodiaka zīmēm

Vasilisa Volodina paziņoja, ka dzīvē drīz notiks būtiskas pārmaiņas un to ietekmēs apbrīnojamā zvaigžņu enerģija. Debesis nekad nav bijušas tik acīmredzamas kā laikā no 20. līdz 31. Oktobrim, un šis brīdis drīz būs jūtams uz Zemes.

1

Cilvēki sāks justies nedaudz noraizējušies, pat bailīgi un sarežģīti, taču tas neturpināsies ilgi. Līdz 31. Oktobrim  cilvēki sasniegs pilnīgu harmoniju un līdzsvaru, cilvēki pilnībā uzticēsies sev un sāks izrādīt pilnīgas izpausmes.

2

Mūsdienās ir ļoti svarīgi saprast savas eksistences mērķi un nozīmi, lai visu enerģiju varētu izmantot tieši uz vienu lietu, nevis detaļām.

3

Ja jūs ieguldāt enerģiju pareizajās lietās, jūs varat ātri un viegli sasniegt savus mērķus un pat realizēt savas drosmīgākās idejas.

Šajā periodā atmosfēra būtiski ietekmēs valūtas lauku. Grūti noticēt, bet pat nabadzīgie var justies kā baņķieri.

Problēma ir tā, ka Visums var izdarīt tikai neticamas lietas – vientuļie atradīs savu mīlestību, bet nabadzīgie – savu bagātību.

Šis būs laiks cilvēkiem, kuri nekad nav pametuši savu apkārtni, lai veiktu neiedomājamu ceļojumu. Šajā laikā neglītums cilvēka acīs kļūs par ideāliem.

Liktenis īpaši ietekmē šīs trīs pazīmes – Skorpionu, Vēzi un Jaunavu. Bet arī citas zodiaka zīmes ir vērts pievērst pastiprinātu uzmanību Visuma zīmēm!