Interesanti

Notikusi traģēdija! Zem tramvaja sliedēm ir pakļuvusi sieviete – Norisinās glābšanas operācija

Glābšanas operācija, lai izglābtu zem tramvaja pakļuvušo sievieti Rīgā, notika pavisam spraigos apstākļos. Kā jau iepriekš tika vēstīts, kāda sieviete Rīgā, šķērsojot sabiedriskā transporta sliedes, pakļuva zem tramvaja. Sieviete sliedes šķērsojusi intensīvas satiksmes liekā, kā arī tam nepiemērotā vietā.

111

Lai dabūtu sievieti laukā no tramvaja apakšas, ugunsdzēsējiem nācās vienoties par ļoti riskantu soli – tramvaja vadītājam atgriezties kabīnē un lēni pārvietot tramvaju, apzinoties, ka sievieet joprojām atradās zem ļoti smagā transportlīdzekļa.

ātrā palīdziba

Kā stāsta kāda aculieciniece vārdā Nadežda:“Es piegāju klāt, stāv tramvajs, viņi norobežoja, starp tramvaja riteņiem guļ cilvēks. Piebrauca viena policijas automašīna, busiņš, pēc tam vēl divas policijas mašīnas, tad avārijas dienests.

Viņi centās atbrīvot to cilvēku, bet viņiem nekādi neizdevās. Noslēdza satiksmi, jo vajadzēja viņu uzlikt uz nestuvēm. Pēc tam piebrauca ātrā palīdzība, man šķiet, ka cilvēks palika dzīvs. Vienkārši cilvēks nevis zem riteņiem pakrita, bet tieši starpā’’.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu