Interesanti

Noticis īsts murgs! Sievietei taksometrā sākas mokošas dzemdības; taksometra vadītājs kliedz, lai viņa satīru mašīnu!

Dzemdības ir īpašs piedzīvojums jebkurai sievietei, kam ir šī pieredze, bet 23 gadus vecajai Danai Harisonai Rietumjorkšīras grāfistē Anglijā tās bija pavisam īpašas. Jaunā sieviete uz slimnīcu devusies taksometrā, kad viņai sākušās dzemdības – taksometra šoferis satrakojies un gaidījis, ka viņa palīdzēs tam iztīrīt mašīnas salonu.

Sieviete stāsta, ka viņai dzemdības sākušās 11 dienas pirms plānotā datuma un brīdī, kad viņai nogājuši augļūdeņi, viņa atradusies taksometrā.Dana Harisona stāsta, ka, uzreiz kā taksometrs apstājies pie slimnīcas, viņu sagaidījušas māsiņas ar ratiņkrēslu, turklāt pati sieviete jau spējusi sataustīt bērniņa galviņu.

bebis

Tomēr šajā notikumā īpašu ievērību izpelnījies arī taksometra vadītājs, kurš nogādājis sievieti slimnīcā. Viņš skrējis pakaļ sievietei un kliedzis, ka tā notraipījusi taksometru un viņai jānāk un to jāiztīra.

Dana atceras: “Viņš teica, ka stāvēs un gaidīs, kamēr kāds viņam atnesīs salvetes. Viņš pat gribēja, lai es nāku un tīru auto”. Šoferis nav atkāpies no savām prasībām līdz beidzot vienojies ar jauno māmiņu, ka tā piemaksās papildus 30 mārciņas viņas braucienam, kas sākotnēji izmaksājis 3 mārciņas.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu