Interesanti

Netālu dzīvojošie cilvēki ir šausmās par ”Akropoles” apmeklētāju izdarībām, tāpēc piesaka karu!

Rīgā, Maskavas ielā 257, atklāts jaunais iepirkšanās un izklaides centrs Akropole, kurā divos stāvos pārstāvēti teju 170 nomnieki, tostarp ap 140 modes un dzīvesstila preču veikali, dažādu pakalpojumu sniedzēji, jaunais kinoteātris Apollo Kino, O’Learys izklaides zona, hokeja spēlēšanai un slidošanai piemērota ledus arēna.

a

Lemon Gym sporta klubs, kā arī 30 dažādi restorāni un kafejnīcas Diemžēl katrā ieviestajā jaunumā ir kāds melnums, tāpat arī šoreiz ”Akropoles” centra atklāšana uzvedināja tuvējo iedzīvotāju domas par kara uzsākšanu, veikala apmeklētājiem.

vietejie

Iedzīvotāji ir izmisumā un nezin ko iesākt, tāpēc pirmais solis ir tik emocijām bagāts, tirdzniecības centra apmeklētāji izbradā visu viņu zālāju pie mājām, neievērojot zīmes.

s

Ir pat uzliktas lentas, lai norobežotu apmeklētājus neiet pa zālājiem, taču viņi uzspļauj šim visam, un tāpat dodas pāri visām zīmēm. Fotogrāfs Ruslans Antropovs savā vietnē Twitter min, ka centra īpašnieki nav līdz galam izdomājuši ērtas gājēju ietves, lai visi būtu apmierināti. Taču trakākais tikai sekojot!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu