'
Notikumi, Šokējoši

Ļoti nepatīkama un skumja ziņa! Mūžībā ir devusies Latvijā ļoti pazīstama persona

Ļoti nepatīkama un skumja ziņa, jo šo persona pazin alielākā daļa Latvijas iedzīvotāju, it īpasi televīzijas ekrānos!

Kaspars Lācis (1978.-2020.), Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma “Rīta Panorāma” sporta ziņu moderators un LTV 7 raidījuma “Hokeja laukums” vadītājs, TVNET apstiprināja Latvijas Hokeja federācija (LHF).

svece

Sēru vēsts vēlāk tika paziņota LTV nakts ziņās. “Ar skumjām paziņojam, ka pirmdiena ir nesusi sēru vēsti. Kaspars Lācis (1978-2020), viens no” Rīta Panorāmas “sporta vīriem, priekšlaicīgi devās mūžībā,” teikts LTV paziņojumā.

“No ārpuses pareizs un šķietami nepieejams, tomēr iekšpusē jautrs sporta fanātiķis. Kasparu nevajadzēja iedrošināt ar bigotiem, viņš bija gatavs tos radīt – tikai tāpēc, lai citi smaidītu. Darbā, darbā viņš darīja viņa darbs labi, “.

“Vienalga, vai tie būtu televīzijas grafiķa pienākumi Kaspara LTV karjeras sākumā pirms aptuveni septiņiem gadiem, vai sporta ziņu moderatora darbs Rīta Panorāmā – viņš to darīja apzinīgi un no sirds. Neskatoties uz interesi par sportu kopumā, Kaspara sirdī īpaša vieta bija hokejam. Un pāri visam Kaspars bija mīlošs tēvs, kurš vienmēr atrada laiku savai meitiņai. Kaspar, mums Tevis pietrūks! Izsakām visdziļāko līdzjūtību Kaspara ģimenei, draugiem un kolēģiem!”

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā