'
Interesanti

“Lai nenonāktu sludinājumu portālos…” Kaža atklāj, kā pircis daļu no Valtera mantojuma

Ekrānuzņēmums no Instagram
Ekrānuzņēmums no Instagram

Kārlis Būmeistars jeb Kaža atklājis, ka pēc labākā drauga, aizsaulē aizgājušā Valtera Frīdenberga mantojuma sadales cerējis pārpirkt viņa motociklu un to arī izdarījis, vēsta izdevums “Kas Jauns”.

“Mana vēlme bija Valtera motociklu paturēt “starp savējiem”. Negribēju, ka tas nonāktu sludinājumu portālos…” atklāj Kārlis. Taujāts, vai bija pieteikušies arī citi pretendenti uz Valtera motocikla iegādi, Kārlis saka: “Cik man zināms, starp savējiem citu pretendentu nebija. Tā cena bija noteikta atbilstoši tirgus vērtībai. To mantojuma gadījumā nosaka sertificēti vērtētāji, tāpēc motociklu iegādāju par optimālo tirgus cenu.”


BWM markas braucamrīks neesot vienkāršs motocikls, kas iegādāts bezpersoniski: “Brīdī, kad saņēmu motocikla tehnisko pasi, sajūtas bija saldsērīgas. Protams, radās dažādas atmiņas par laiku, kad viņš bija starp mums. Domas par dzīves realitāti un dzelžiem, kam cilvēks mēģina piešķirt vērtību…”

Trīsdesmit gadu vecumā 2018. gadā mūžībā aizgājušais Valters Frīdenbergs bija ne tikai mūziķis un TV raidījumu vadītājs, bet arī motorizēto transportlīdzekļu cienītājs. Pats viņš vairākus gadus brauca ar BMW markas motociklu, kas pēc viņa nāves palicis mantiniekiem.