'
Interesanti, Neticami

Klajā beidzot nākusi jauna informācija par Zavorotņuka – Atklājas interesantas lietas

Televīzijas seriāla “Mana mīļotā auklīte” zvaigzne Anastasijas Zavorotnukas (Anastasija Zavorotnuk) veselība visticamā ir uzlabojusies un vēl pirms dažiem mēnešiem gandrīz visa Krievija sekoja līdzi viņas gaitām.  Jaunākās ziņas vēsta, ka viņa beidzot un tik tiešām ir izrakstīta no slimnīcas.

Krievijas plašsaziņas līdzekļi ziņoja, ka aktrise tika nogādāta mājās no slimnīcas, lai atveseļotos pēc smadzeņu audzēja operācijas. Par to medijiem stāstījis Zavorotnuk vīra daiļslidotāja Pjotra Černišova draugs.

anastasija-zavorotnjuk_rect_c33e5917d0ca88316389d02becbdbc86

Ārsts ir nolēmis, ka aktrisei vairs nav nepieciešama 24 stundu ilga aprūpe. Černiševa draugiem teica, ka viņa jau ir mājās, un viņi un viņas vīrs atrodas pašizolācijas stāvoklī. Kāds avots, kurš lūdza netikt nosaukts, sacīja: “Viņš man privātā sarunā teica, ka Nastia ir mājās.” Tas, ka Zavorotņuka ir mājās, nenozīmē, ka visas briesmas ir pārgājušas – smadzeņu audzējam ir risks atkal atsākties.

Pēc informētiem avotiem, Zavorotņuka pēc operācijas ir “kļuvusi par parastu cilvēku”. Viņa var sazināties un pati pārvietoties.. 48 gadus vecajai aktrisei tika diagnosticēts smadzeņu vēzis pēc smagām galvassāpēm. Pagājušā gada 13. septembrī cilvēki uzzināja, ka viņas stāvoklis ir nopietns, bet 15. oktobrī aktrises radinieki dalījās informācijā par aktrises pirmo ārstēšanu pēc smagas slimības.

Avots