'
Šokējoši

Kiviča skandāls pie Dzemdību nama; rupjas lamas un cena par meitiņas foto

Kadrs no video
Kadrs no video

Mūziķa Andra Kiviča un viņa mīļotās sieviņas Lienes Kivičas ģimenē jūlijā nākusi pasaulē meitiņa Mia. Bet, kā jau nereti gadās Andra dzīvē, arī mazuļa pārvešanu mājās viņš pamanījies padarīt par īstu skandālu, kas, šķiet, turpināsies vēl kādu laiku, jo Kivičs turpina rupji lamāt, viņaprāt, neētiskos žurnālistus un izdevējus.

Pats mūziķis ne vien sociālajā tīklā Facebook publicējis daiļrunīgu ierakstu par notikušo, bet arī savus sekotājus uzrunājis video, kurā nekautrējās skarbus un, jāteic, ļoti necenzētus vārdus veltīt pie Dzemdību nama sastaptajai žurnālistei, kā arī viņas pārstāvētās izdevniecības vadītājiem.

Notikušā izklāsts lasāms arī žurnālā “Kas Jauns”, un rakstā teikts, ka A.Kivičs “apgalvoja, ka žurnāliste viņu vaktējusi krūmos, lai gan pie Dzemdību nama krūmu nemaz nav.”

Andris esot rupji lamājies, tika izteikti izrēķināšanās draudi, turklāt ne tikai šai žurnālistei, bet arī izdevniecības īpašniekiem, raksta izdevums. Notikuma vietā ieradusies policija, tas redzams arī mūziķa publicētajos foto Facebook.

“Kas Jauns” arī raksta, ka jau pēc konflikta muzikants sazinājies ar žurnāla un izdevniecības pārstāvjiem, sakot, ka par 1000 eiro gatavs atrādīt bērna foto un dalīties stāstos par savu ģimenes laimi.

Jau vēstīts, ka dziedātāja Andra Kiviča un viņa sievas Lienes meitai dots vārds Mia.