'
Interesanti

Kaudze ar policistiem un neskaitāmi mediķi! Lūk, kas var notikt ar jebkuru cilvēku

Pēdējās dienās varam dzirdēt daudz un dažādus stāstus par cilvēkiem, kuri neievēro obligāto karantīnu un pašizolāciju tiem, kuriem tā ir noteikta. Iepriekš jau tika paziņoti piesardzības pasākumi, kā arī sodi, ja šīs darbības netiks ievērotas un varēs apdraudēt arī citus cilvēkus. 

Šoreiz ļoti nepatīkama situācija ir notikusi Liepājā. Portāls liepajiniekiem.lv paziņoja, ka nācās iesaistīt veselas divas policijas ekipāžas un ātro palīdzību ar mediķu brigādi, kuri bija spectērpos, lai tikai varētu aizturēt kādu vīrieti.

atiii

Patreizējā informācija liecina, ka notikumi bijuši tik tiešām interesanti, jo viss esot noticis burtiski kā filmās, jo policijai nācās nedaudz papūlēties, lai varētu atrast šo vīrieti un beigu beigās saukt pie atbildības. Arī mediķiem nebija viegli nokārtot šo situāciju.

Tomēr galu galā, kas īsti notika un kāpēc šis vīrietis tika aizturēts? Izrādās, ka šādu situāciju var piedzīvot ikviens, ja netiks ievērotas prasītās darbības no valsts puses.

Pēc Liepajniekiem.lv esošās informācijas, konkrētās policijas ekipāžas darbiniekiem nācās aizturēt vīrieti, kurš esot izbēdzis pats uz savu galvu no slimnīcas. Tāpat viņš esot klaigājis, ka ir inficējis ar koronavīrusu izraisīto COVID -19.

Un kā izrādās, tas esot bijis tikai sākums. Viņš klaigājis un vairākas reizes draudējis, ka inficēs arī citus cilvēkus, jo viņš pats esot inficējies. Arī Valsts Policija portālam paziņoja un apstiprināja, ka no mediķiem tik tiešām tika saņemts lēmums aizturēt šo vīrieti.

Jo viņam bija iespējami koronavīrusa Covid-19 simptomi. Vīrietis bija arī manāmi iereibis un nepakļāvās mediņiem, tāpēc nekavējoties tika iesaistīta policija, lai konkrēto vīrieti varētu savaldīt. Vīrietis tika nogādāts slimnīcā, lai veiktu koronavīrusu testu, jo vinš nesen pats atgriezies no ārvalstīm.

loading...