Neticami, Sievietēm

Kāpēc Tev Nekad Nevajadzētu Veidot Romantiskas Attiecības Ar Zivīm, Auniem Un Mežāžiem?

Katrai Zodiaka zīmei ir savi plusi un mīnusiņi – šoreiz apskatīsim trīs Zodiaka zīmes, kuras attiecībās ne vienmēr izpelnas to labāko slavu.
Protams, tas nenozīmē, ka, ja tava drauga horoskopa zīme ir viena no šīm, tev steidzami jākrāmē mantas un jābēg prom – tikai mieru, šeit ir apkopotas tikai virspusējas lietas, kas ne vienmēr atbilst visiem zīmju pārstāvjiem.

Kāpēc tev nevajadzētu satikties ar Aunu?
Auni ir diezgan nepacietīgi cilvēki, kuriem visu gribas darīt pa savam – vienvārdsakot, viņi ir egoisti, kas attiecībās noteikti nav pārāk pozitīvs pavērsiens. Auns domās par sevi, un partnerim tas ir jāsaprot – ar Aunu var būt kopā tikai tāds cilvēks, kurš pats ir spēcīga personība un kurš neprasīs no viņa pārāk daudz uzmanības. Tomēr jāatceras, ka tev Auns ir jānostāda pirmajā vietā – tāds nu ir viņa untums.

17

Tāpat Auns ir ļoti impulsīvs, kas bieži noved pie tā, ka viņš maina plānus, neierodas norunātajā vietā un laikā, ir paviršs – ja tu esi punktuāls un vienmēr vadies pēc grafika, Auns nebūs labākais dzīves kompanjons.

Visā visumā tie ir tikai daži mīnusi, kas ir mazliet jānoslīpē, lai ar Aunu varētu izveidot attiecības. Ja viņš būs saticis īsto un vienīgo, Auns patiesībā var būt īsts princis, kurš būs gatavs darīt visu attiecību labā!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu