'
Interesanti

Izcēlies milzu skandāls ar Gulbenieti Lauri, kurš X-Faktorā ticis izbrāķēts!

Vakar notika slavenais X-FAKTORS, kurā piedalījās neskaitāmi cilvēki, kas vēlējās parādīt savus talantus. Jāņem vērā, ka X-Faktors jau notiek otro sezonu. Vakardienas raidījumā priekšnesumu tik tiešām netrūku un viens no pašiem aprunātākajiem cilvēkiem kļuva Lauris Neilads, kurš bija atbraucis no tālās Gulbenes, lai arī viņa numurs sajūsmināja lielu daļu cilvēku, žūrija nosprieda, ka viņš tālāk vairs nepiedalīsies.

Laurim ir tikai 20 gadi un viņš bija izvēlējies dziesmu Pēdējā mīlestība no grupas Forte. Pēc tam gan atzīstoties, ka viņa pašlaik mīļākā šlāgermūzikas grupa esot Galaktika. Pašlaik sociālajos tīklos notiek milzu sarunas par to, vai tiešām jaunietis ticis izbrāķēts tā pat vien?

Gulbenitis kurs tika izslegts

Interesanti ir tas, ka pēc raidījuma noskatīšanās Galaktikas dalībnieks Vitolds Gorņevs ir tiešām gandarīts par Laura radīto priekšnesumu un viņam novēlot visu to labāko, bet žūrijai veltījis tik tiešām skarbu kritiku.

”Es teikšu godīgi: Latvijā žūrija tālāk par Čaka ielu neredz – viņi dzīvo Rīgas centrā. To, kas notiek Latvijā, viņi nezina, tāpat kā mūsu mīļie deputāti. Tas, kas patīk tautai, un tas, ka patīk žūrijai, ir divas dažādas lietas,” viedokli iesāk klāstīt Vitolds.

Tiem, kuri nezina grupa Galaktika gada laikā uzstājas ap 300 pasākumos, līdz ar to var spriest, kas tautai patīk un vai viņi izjūt konkrētās dziesmas!

izbrāķētais

”Mēs esam šlāgeristi, mēs neprasām žūrijas atzinību. Mēs esam tie, ko klausās lielākā daļa Latvijas tautas.

Šļāgeris Latvijā nezinu kāpēc ir pieņemts teju vai kā lamuvārds, piemēram Dzintara dziesmās pasakot vārdu šlāgeris, tu automātiski tiec izlabotus uz sirdsdziesmas. Neizprotu, kāpēc viņi baidās teikt vāru šlāgeris.

Galaktika ir sajūsmā par Laura sasniegumu. Vitolds stāsta : “Čalis norāva super! Tauta to redzēja, man prieks ka cilvēkam patīk mūsu dziesmas!”

Kādas ir Jūsu domas par visu notiekošo?