Interesanti, Noderīgi

Iepērcies aliexpress.com? Uzmanies, jo ir lietas, kuras nekādā gadījumā nedrīkst pirkt, tas ir bīstami!

Noteikti, ka arī Tu, esi ko pasūtījis no šīs populārās vietnes, tomēr vai zināji, ka ir lietas, kuras nekādā gadījumā nedrīkst pasūtīt?
Viena no populārākajām iepirkšanās vietnēm internetā, ko izmanto liela daļa pasaules iedzīvotāju ir aliexpress.com. pasūtīšanas process ir pavisam vienkāršs. Izvēlies un uzspied ko grib, no jebkuras vietas un tad gaidi, kad sūtījums būs klāt.

Tomēr, ir lietas no kurām ir jāuzmanās. Šāds iepirkšanās veids ir ļoti ērts, jo preces var pasūtīt pat atrodoties uz dīvāna. Lielai daļai no precēm ir bezmaksas sūtīšana. Bet ir lietas, kuras labāk nesūtīt no šīs iepirkšanās vietnes. Ir pieejams saraksts ar lietām, kuras labāk nesūtīt.

Alis

Kā arī ir valstis uz kurām ir aizliegts sūtīt konkrētas preces. Pasūtot šādas preces ir jāsaprot, ka atnākot tās var atšķirties no tām, ko pasūtīji. Ir preces, kuras labāk iegādāties veikalā. Dažādu brendu pakaļdarinājumi.

Ir valstis, kur slavenu zīmolu pakaļdarinājumi to lietošana un izplatīšana ir stingri aizliegta. Taču laiks ķerties klāt pašam galvenajam, jo ir lietas, ko nedrīkst pasūtīt nekādā gadījumā!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu