'
Interesanti, Noderīgi

Eiropai straujā ātrumā tuvojas vētra “DENISS”. Latviju tā skars vēl spēcīgāk, nekā nesen piedzīvotā “SIARA”

Kurš būtu domājis, ka pēdējā laikā mēs piedzīvosim tik daudz dažādu sava laika kataklizmu. Izrādās, ka šādas parādības vairs nav retums un, iespējams, ir normālas. Tas izskaidrojams ar globālo sasilšanu un citām problēmām, kas ietekmē mūsu planētu.

Pat vairāk nekā pirms nedēļas pasauli piemeklēja stipra un bīstama vētra ar nosaukumu “Siara”. Šīs vētras rezultātā gāja bojā vairāk nekā desmit cilvēku, un daudzi vienkārši pazuda, jo tika iznīcinātas ne tikai mājas, bet arī ciemati.

Deniss

Lieki piebilst, ka šī postošā vētra ar vārdu “Siara” tika uzskatīta par vienu no postošākajām gadsimta vēsturē. Sliktākais ir tas, ka laika gaitā šāda veida vētras tikai iegūst lielāku noturību un uzņem daudz lielāku spēku nekā iepriekšējās. Pasaules vadošie meteorologi jau ir teikuši, ka šādas vētras nākotnē tikai pasliktināsies.

Bet kāda veida vētra šobrīd tiek apspriesta, un kā tā var ietekmēt Latviju tik īsā laika posmā kopš postošās “Siera” vētras? Pazīstamais laika apstākļu cilvēks “Toms Bricis” ir paziņojis milzīgas ziņas par gaidāmo vētru “Dennis”. Tas Latviju skars vēl spēcīgāk nekā “Siera”.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...