'
Interesanti, Noderīgi

Diemžēl mūžībā aizgājusi ļoti talantīga un Latvijā slavena persona…

Viņair zaudēta. Šīs ir neveiksmīgās ziņas par slaveno žurnālistu Viju Vāveri. Viņa nomira Rīgā 2020. gada 21. augustā. Reiz viņa sevi sauca par vijoli. Viņas draugi, tuvie žurnālisti un kolēģi bieži atsaucas uz šo segvārdu. Tiek teikts, ka viņa aizgāja mūžībā 68 gadu vecumā.

sveeec

Jāņem vērā fakts, ka visiem tiem, kas ir skumji un izdzīvo par Vijoles aiziešanu no pasaules, ir jāņem vērā viņas vēlmes. Tie, kas vēlas noņemt pēdējo ziedu, padarīs viņu laimīgāku, kas ir pilnīgi atšķirīgs.

1

Ziedojiet audzētavai naudu, kas iztērēta ziediem un atvadu ziediem. Vija Violite visu mūžu mīlēja milzu suņus, un viņas lielais mīlulis Jigismunds un Čemberlena kucēni tika aizvesti tieši no patversmes.

2

Jāatzīmē arī tas, ka atvadīšanās no Vijas notiks 28. augusta (piektdienas) pulksten 12:00 Rīgas Krematorijas zālē, Varou ielā 3A. Viņa dzimusi 1951. gada 25. septembrī un ar ģimeni dzīvo Susējas bīskapijā. Viņas māte Rasma ir ilggadēja skolotāja Susējas un Gārsenes skolā. Viņa ir aktīva kultūras un sociālā darbiniece Susējas un Garrsenes diecēzē.

Jāatzīmē, ka viņa ir ļoti pazīstama reportiere un viņai ir liels paziņu loks. Šī iemesla dēļ ir daudz satraucošu cilvēku, taču viņa vienmēr ir aktīva un atvērta persona, lai gan viņa cenšas visu iespējamo palīdzēt, kad kāds viņai tuvojas, kas ir patiešām laipns un saprotošs.

Vija uzsāka skolas gaitas Susējā 7 gadu vecumā. Skolā viņš absolvējis Gārseni astoņu gadu vecumā. Skola, mācījās pirmajā vidusskolā. Pēc 1969. gada Aknīstes vidusskolas beigšanas un žurnālistikas grāda iegūšanas Latvijas Universitātes Valodu fakultātē viņa tagad skaitās bakalaura grāds. Viņas līdzjutēji, draugi un radi izteica līdzjūtību.