'
Neticami, Noderīgi, Šokējoši

Būs tiesāšanās! Un tas tikai tādēļ, lai varētu atgūt Valtera Frīdenberga pelnus!

Lai arī Valters ir no šīs pasaules aizgājis pirms pietiekami ilga laika, notikumi ap viņu joprojām norisinās pilnā sparā un tas ir daudz trakāk, nekā daudziem varētu šķist. Izrādās, ka atklājušās lietas, ko dauzi iepriekš nemaz nav zinājuši. Par ko tad īsti iet runa?

Dziedātāju Valteru Frīdenbergu mūžībā sauca gandrīz pirms pusotra gada, taču joprojām nav zināms, kur apbedīti viņa pelni. Viņus var turēt Kristīne Paegle, kuru visās intervijās dēvē par mūziķa līgavu. “Vakara Ziņu” redakcija saņēma informāciju no uzticamiem, bet neoficiāliem avotiem, kas atspoguļo glaimojošos faktus par Valtera līgavu. Lai iegūtu pat nelielu skaidrību par Valtera pelniem un to, kas notiek ar viņa mantojumu, mēs sazinājāmies ar Valtera tēvu Mariju Frīdenbergu, kurš komentēja, kā viss noritēja pēc viņa dēla nāves.

Begs

Apmēram pirms mēneša Valtera Frīdenberga tēvs Māris un brālis Marseļa devās uz tiesībaizsardzības iestādēm, lai lūgtu krimināllietu un pieprasītu no Valtera līgavas Kristīnes juridisko kompensāciju 7000 Eiro apmērā. “Kurš? Cīņa par pelniem turpinās »« Tagad tiesa visu to vērtēs, jo ir iesniegta prasība. Gandrīz pusotru gadu pēc dēla nāves, tāpēc ļaujiet tiesai izlemt un tiesai.

Kā būs! Un kā tapis zināms, tas vēl nebūt pat nav viss! Es esmu vienkārši neatvairāms mantinieks, un man pienākas 25 procenti mantojuma. Nav informācijas par māju un dzīvokli, kur Kristīne dzīvoja pēc Valtera nāves. Tur ir ne tikai dzīvoklis, bet arī māja, kas tika sadalīta četrās daļās. Taču tas pat vēl nav viss, jo seko stāsta trakākā daļa!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā