'
Interesanti, Noderīgi

Brikmanis netiek galā ar kredītiem, tirgo dārgo mašīnu un citas lietas

aza

Covid-19 krīzes kontekstā aizvien acīmredzamākas kļūst problēmas, ar kurām saskaras mūzikas un izklaides industrijas darbinieki.

Lai arī krīze skāra daudzus cilvēkus un nozares, visvairāk tika ietekmēta izklaides industrija (un tūrisms), jo viss reģionā ir pilnībā apstājies.

Latvijas slavenās grupas “Deep Violet” solists Nauris Brikmanis ir vēl viens cilvēks šajā jomā. Godīgi sakot, tas šobrīd ir ļoti grūti! Pēc žurnāla “Kas Jauns” ziņām, situācija bija tik nopietna, ka viņš bija spiests pārdot automašīnas, motociklus un citas ikdienas lietas.

Lai arī Nauris tagad var vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni un to izbaudīt, viņš atzīst, ka vienīgais fonds, kas šobrīd ienāk ģimenes budžetā, ir bērna pabalsts 11 eiro apmērā. Kā teica Nauris – visa nauda ir vienā kartē! Jāatgādina, ka Nauris nebija pirmais mūziķis vai izklaides darbinieks Latvijā, kurš atzina nožēlojamo stāvokli. Pirms tam TV zvaigzne Armands Simsons atzina, ka nespēj atmaksāt visus kredītus, vai arī populārais dziedātājs Georgs Siksna neslēpa, ka ir nokļuvis Covid-19 krīzē. Tomēr laiks aplūko, ko viņš tirgo un kā tagad spēs iztikt ar to, kas ir. (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)