'
Noderīgi, Notikumi

Brīdinājums – Visā Latvijā Sākusies Teju Vai Sniega Vētra – Esiet Uzmanīgi, Laika Apstākļi Īpaši Apgrūtināti, – Drošības Labad Palieciet Mājās

Jau no agra rīta sācis krist sniegs no rietumu puses, kurš mijās ar slapju sniegu. Taču pašlaik Lielākajā daļā Latvijas un it īpaši Rīgā sākusies teju vai sniega vētra un nenormāls putenis. Grūti saredzēt tālāk kaut ko par desmit metriem, tieši tik traki snieg pašlaik, bet tas vēl nav viss.

Jau tika brīdināts, ka sniega sega var pieaugt no esošā biezuma par vēl aptuveni 6 – 7 centimetriem, kas kopumā var radīt sniega segu līdz 10 centimetriem un pat nedaudz augstāk.

7

Daudzviet var veidoties nopietns apledojums, tāpēc tiem, kas brauc ar auto jābūt divtik uzmanīgiem, jo tieši šādos laika apstākļos vairākkārtīgi pieaug ceļu satiksmes negadījumi.

Tieši šī iemesla dēļ, daudzi iesaka pārvietoties vai nu ar sabiedrisko transportu, vai labāk vispār palikt mājās un sagaidīt, kas esošie laika apstākļi mitēsies, tomēr arī tas nebūt nav viss! Kas mūs sagaida šovakar un kad šī sniega vētra beigsies?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu