Noderīgi

Beidzot nāk klajā informācija, kā tad ceļu policija patiesībā izvēlas automašīnu, kuru apturēt! Kaut to zinātu agrāk

Bieži vien esam dzirdējuši dažādus nostāstus par to, kā tad ceļu policija apstādina mašīnas un pēc kādiem principiem, taču ne reizi nav izdevies pārliecināties par tā patiesibumu. Un tā jau mums visiem ir radies jautājums, kā tad viņi izvēlas, kuru mašīnu apturēt un kuru nē?

Nemaz nerunāsim par to, ka teju jebkuram braucot un ieraugot ceļu polistu mašīnu, nedaudz iekšiene ietrīcas, jo domā, ka ar mašīnu vai ko citu nebūs, kaut kas kārtībā, taču tas šoreiz tas ir pats mazākais.

POLICIJAAA

Īsti nevienam tā arī nav bijis skaidrs, kā tad policija izvēlas savas automašīnas, taču tagad viss ir daudz savādāk! Ir zināms, ka nesenā intervijātika apjautāti vairāki policisti un tika uzdots, kā tad viņi izvēlas šīs automašīnas, kuras viņi domā apturēt. Ja domājāt, ka viņi izvēlas jebkuru – Tā nav!

Vispirms jau ir ātrums! Galvenais, ko ceļu policisti vēro – tas ir ātrums! Ja tas brauc pārāk manāmi ātrs, tad tas bez šaubām tiek apturēts, jo tam var būt zināmi iemesli. Tāpat policisti vērš uzmanību arī tiem, kas brauc pat pārāki lēni, taču kā izrādās, tas ir tikai iesākums.

Šķir nākamo lapu un uzzini nākamo kritērijusloading...