Interesanti

Beidzot nāk gaismā pirmā versija, kāpēc izvērties šausmīgais ugunsgrēks Parīzes Dievmātes katedrālē

Šis ir notikums, ko noteikti atcerēsies daudz un uz ilgu laiku. Diemžēl internetā jau klīst sarunas par to, ka miljardieri gatavi viens otru pārspēt, lai tikai ziedotu vairāk naudu par tās atjaunošanu, taču nabadzībā cietušiem bērniem un tiešām vitāli svarīgām lietām naudu viņi nevar sniegt.

1

Tieši tas apbēdina ļoti daudzus cilvēkus visā pasaulē, jo bagātie vienkārši ir sacentušies savā starpā, kurš spēs noziedot lielāku summu, taču pats muļķīgākais ir tas, ka neviens no viņiem neziedo lietām, kurām tiešām šo naudu vajadzētu.

katedrale

Arī Ksenijai Sobčakai, kas ir Krievijas TV raidījuma vadītāja un vēl janvāra beigās bijusi Parīzē, kā arī apmeklējusi Parīzes Dievmātes katedrāli, ir sava versija, kāpēc varētu būt radies ugunsgrēks.

2

Sobčaka uzskata, ka zinot ugunsgrēka iemeslus un tie esot saistīti ar Francijas valsts sistēmu un ir daudz plašāki nekā mēs to varētu iedomāties. Valstī nodokļi esot kļuvuši pārāk lieli, arodbiedrības pārāk svarīgas, jo katru nedēļu streiko, cilvēki pat bēgot no šīs valsts, līdz ar to pat atlaist cilvēkus no darba esot gandrīz neiespējami.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu