'
Interesanti

Atklātībā nonācis baiss Stīvena Hokinga pareģojums – Zeme drīzumā tiks apdraudēta kā vēl nekad iepriekš

Viens no pasaule gudrākajiem cilvēkiem, kurš veicis daudzus nozīmīgus atklājumus un pētījumus cilvēces attīstībai – astrofiziķis un zinātnieks Stīvens Hokings, visus savus pēdējos dzīves gadus pavadīja, lai aprakstītu visus iespējamos draudus cilvēcei un tie ir pamatoti, nevis vienkārši izdomāti, ar to arī viss atšķiras!

Viņa veiktie pētījumi, analīzes, dati un pārējie rezultāti ir rakstīti uz zinātnes pamata balstījuma, tiem nav norautas pamatnes, vai no zila gaisa izgudrotas muļķības. Šis cilvēks zināja, ko viņš dara, tieši tāpēc viņš arī ir atzīts par vienu no visu laiku gudrākajiem cilvēkiem uz planētas – zeme!

Stīvens

Viņs savos pēdējos dzīves gados pētījis visus iespējamos draudus cilvēcei. Viņa lielākie draudi ir tādi, ka jau drīzā nākotnē pavisam realistiskajā veidā var izveidoties supercilvēku paaudze, ziņojusi Sunday Times.

Stīvens Hokings ir uzskatījis, ka līdz ar to, kad radīsies jaunā supercilvēku paaudze, izveidosies milzīgas problēmas polistiskajā sektorā, radīsies tiešām milzu globālie konflikti, tostarp tas notiks starp vienkāršajiem un pilnveidotajiem cilvēkiem.

Taču, ko viņš ir domājis ar vārdiem – supercilvēks un kādi tieši draudi zemei ir sagaidāmi?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu