Interesanti

Atklājās jaunākās detaļas par Porziņģa izvarošanas lietu – Tiek paziņotas jaunākās ziņas

Kā jau tapis zināms, Porziņģis tiek apsūdzēts izvarošanā, kas it ka ,notikusi pirms aptuveni gada. Tomēr 23 gadus vecā spēlētāja aizstāvji vaino kādu sievieti naudas izspiešanā.Arī NBAPA vadītāja Mišela Roberta uzskata, ka Porziņģis ticis nepatiesi apsūdzēts. “Šīs apsūdzības mūsu redzeslokā ir nonākušas jau kādu laiku atpakaļ.

porzz

Objektīvu iemeslu dēļ, uzskatām, ka Kristaps nav vainīgs, “savā paziņojumā atzinusi Robertsa. Sestdien laikraksts “The New York Post” publicēja informāciju par apsūdzībām izvarošanā. Tieši ši laikraksts jau vairākkārt ir publicējis rakstus par NBA spēlētāju.

Laikraksts atklājis, ka 2018. gada 7. februārī pēc spēles NBA pret Milvoki ”Bucks”, kad viņš vēl bijis Ņujorkas ”Nicks” spēlētāju sastāvā, Porziņģis ir uzaicinājis uz savu Manhetenas mitekli savu kaimiņieni un izvarojis. Pēc izvarotās sievietes liecību iesniegšanas Ņujorkas policijas iestādē, tika uzsākta izmeklēšana.

Sievietes, kuras vecums tiek lēsts 20-30 gadu robežās, apciemošana notikusi ap plkst 2 naktī. Viņa ir piekritusi doties uz Porziņģa apartamentiem. Apciemojuma laikā sieviete it kā esot tikusi izvarota.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu