'
Interesanti, Noderīgi

Ar šīm zodiaka zīmēm, Tev bez problēmām izdosies pārgulēt, taču attiecības ar viņiem būs īsta elle!

Zodiaka zīmes, ar kurām var veidot vienas nakts attiecības, ne laulības dzīvi. Kā viens no dzīves pamatprincipiem, ir nodibināt labu un veiksmīgu laulības dzīvi. Taču dažu zīmju pārstāvjiem šis dzīves pamatuzdevums ir grūtāks nekā citiem. Viņu veiksme ir vairāk tendēta uz vienas nakts sakariem vai attiecībām bez saistībām.

1

Ja ticam astroloģijai un zodiaka zīmēm, ir izveidots informācijas avots, kurā apkopoti zodiaka zīmju pāri, ar kuriem vislabāk izdosies bez saistību attiecības, ne kas nopietns un ilgstošs.

Laulība

Lūk, saderīgie pāri gultas priekiem:
Auns un Svari.
Svari ir tā zīme, kas vienmēr grib izmēģināt ko jaunu un nebijušu, bet tādi ir arī auni, līdz ar to šo zīmju attiecības gultā būs vairāk kā turnīrs, ar vēlmi noskaidrot, kurš būs izturīgāks un radošāks. Konflikti ir paredzami, ja iesaistāties ilgtermiņa attiecībās ar Svariem. Apspriežot pat visierastākās ikdienas tēmas, nonāksiet pie konflikta situācijām, taču paši svari tajā pat negribēs piedalīties.

2

Vērsis un Zivis.
Vērsim nepatīk ķerties pie lietas pa taisno, viņiem vajag laiku, lai iesildītos. Zivis savukārt ir apveltītas ar īpašību, ka viņas spēj atrast vietas, kas jums sagādā vislielāko baudu.

Šķir nākamo lapu un lasi par pārējiem