'
Interesanti

Ar sievu kopā bijām 15 gadus, bet es viņu pametu, jo… Patiess stāsts no dzīves!

Biju kopā ar sievu 15 gadus, neteiktu, ka nelaimīgus gadus, bet pēc 10 gadu laulības dzīves dzirkstele bija pazudusi pavisam. Man liekās, ka sieva arī ir nelaimīga mūsu attiecībās, nebiju redzējis viņu smaidām jau ilgus gadus, tad viņa sāka arī pieņemties svarā, par sevi rūpējās arvien mazāk. Mums abiem bija divi kopēji bērni, laikā, kad pametu sievu, viņiem bija vien 7 un 9 gadi.

Mans darbs ir saistīts ar ceļošanu, komandējumi un viss pārējais. Kādā no prom būšanas reizēm es iepazinos ar Ievu. Mūsu draudzība sākās Facebook, ar ziņām dienas un nakts laikā. Arī viņa bija precējusies, taču es jau tajā brīdī savu laulību uztvēru kā mirušu, domāju, ka sieva mani nemīl, neuztraucas kā izskatās manā tuvumā.

Stāsts

Pat domāju, ka viņu interesē tikai manis nopelnītā nauda. Mājās pārnākot, vienmēr dzirdēju tikai žēlabas un negatīvus komentārus. Protams, sievas un mātes pienākumus viņa pildīja apzinīgi, gatavoja ēst, mazgāja drēbes, bet man ar to bija daudz par maz, vismaz es tā tad domāju. Un savā galvā pie visa vainoju sievu.

 Ar Ievu toties viss bija citādi – mūsu nakts dzīve aiz guļamistabas durvīm bija perfekta.

Šķir nākamo lapu un lasi turpinājumu