'
Interesanti, Izklaide

5. jūlija Pilnmēness noslēgs aptumsumu koridoru. Kā tas ietekmēs cilvēkus?

Rising-Woman-Full-Moon-Libra-April-2019-1255x832

Drīz beigsies aptumsumu koridors, kas bija sarežģīts laiks daudziem cilvēkiem. Aptumsumu koridors ilga tieši vienu kalendāra mēnesi – no 5. jūnija līdz 5. jūlijam.

No jūlija vidus ar Visuma notikumiem saistītās kaislības sāks pierimt, bet mēs visi esam mainījušies un vairs nebūsim tādi paši kā pirms tā, uzsver astrologi.

Aptumsums 5. jūlijā notiks Mežāža zīmē, kas atbild par profesionālo darbību un biznesa aktivitāti principā, reputāciju un godkāri. Pacentieties pabeigt lietas, ko jūs ielikāt tālākajā atvilktnē. Tas ir lielisks laiks lietišķos un personiskos dokumentus.

Gan pilnmēness, gan aptumsums nopietni ietekmē cilvēka emocionālo stāvokli. Gribēsies no 2020. gada 3. līdz 8. jūlijam izpaust visu emociju spektru, uz kādu esat spējīgs. To nav vērts darīt, citādi ļoti, ļoti ilgs laiks būs vajadzīgs attiecību sakārtošanai.

Būs lieliski, ja jūs šajās dienās ievērosiet stingru režīmu un dienas kārtību.

Sportot ir labi, bet ir vērts dot priekšroku jogai, vingrošanai un citiem bezkontakta sporta veidiem. Komandu sportu un dažādus cīņas sporta veidus labāk atlikt uz piemērotāku laiku!

Avots: “Esotericblog”