'
Interesanti

13 Gadus vecais Rūdolfs sakropļot uz mūžu, bet viņu notriekušais policists nemaksās ne centa – Laiks palīdzēt viņai

Vakar kārtējo reizi Rīgas apgabaltiesa apelācijas instancē izskatīja lietu, kurā par zēna notriekšanu tiek apsūdzēts bijušais policists Aleksejs Roščins, lai arī iepriekš tiesa viņam piesprieda sodu, apsūdzētais šo spriedumu pārsūdzējis, un lieta ir ievilkusies nu jau uz pieciem gadiem, un joprojām nav zināms, kad tā tiks izbeigta.

Puikam bija tikai 8 gadi, kad notika nelaime, Pa ceļam uz mājām no skolas uz gājēju pārejas zēnu notrieca bijušais augsta ranga policists Aleksejs Roščins, trieciens bija tik spēcīgs, ka puika tika aizsviests pārdesmit metrus tālāk.

1000x620

Reanimācijas nodaļas ārsti bija šokēti, ka puika vispār izdzīvojis, lai arī Rūdolfs palika dzīvs pēc negadījuma, viņš tagad ir invalīdu uz mūžu, kurš bet pavadoņa – asistenta ikdienā iztikt nevar.

Kā stāsta zēna māte, puika tagad ir salīdzināms ar vecu cilvēku, kurš ir saslimis ar Pārkinsona slimību, Rūdolfam smadzeņu un to stumbra bojājumi, līdzsvara traucējumi, un regulāri trīc rokas. Māte ar asarām acīs atzīst, ka, lai arī puikam ir tikai 13, reāli viņš ir kā večuks.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu