Interesanti, Noderīgi

Ir Noskaidrots, Ka Īstā Laulības Dzīve Norisinās 7 Etapos. Ja Mūsdienās To Zinātu Visi Cilvēki – 80% Šķiršanos Nemaz Nenotiktu

Mēs paši izvēlamies sev vīru vai sievu. Taču, lai izjustu īstu mīlestību ģimenes dzīvē, ir jāiepazīst vienam otru, jāsadraudzējas, un pēc tam jāiemīl. Daudzi naivi ar mīlestību saprot  puķīšu – konfekšu periodu. Tomēr, tiklīdz romantika pagaist, rozā brilles nokrīt, partneri sastopas ar pirmajām grūtībām un pamazāk sāk uzskatīt, ka mīlestība ir aizgājusi.

 Uzticība un pacietība ir mīlestības galvenās īpašības. Ja esat nolēmuši, ka Jūsu attiecībās „mīlestība ir aizgājusi”, tad esiet droši – tā vispār nav pat sākusies.
6

Šie 7 attiecību etapi, kas jums parādīs, kāpēc īsta  mīlestība un īstas attiecības nāk ar laiku :

1. Puķīšu – konfekšu etaps.
Šis periods ilgst aptuveni 18 mēnešus. Tā kā vīrietim un sievietei, kad tie iemīlas viens otrā, organismā veidojas hormoni, kuri palīdz redzēt pasauli spilgtākās krāsās. Šajā periodā viņiem viss viņu partnerī šķiet sajūsmas vērts. Viņi jūtas, kā narkotiku reibumā.

Šajā periodā nevajag pieņemt izšķirošus lēmumus, jo šīs sajūtas agri vai vēlu beidzas un viss nostājas savās vietās.

2. Pārsātinātības posms.
Šajā etapā jūs sākat skaidrām acīm saskatīt jūsu attiecības un savu partneri, jūtu okeāns pierimst, jūs sākat pakāpeniski pierast viens pie otra. Rezultātā mainās jūsu uzvedība – jūs sākat justies atraisīti un dabiski.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumuloading...